ADL Marketler Zinciri Sahibi Salim Akyüz'e Kâbe Örtüsü Takdim Edildi


  • Kayıt: 06.12.2023 21:42:55 Güncelleme: 06.12.2023 21:44:33

ADL Marketler Zinciri Sahibi Salim Akyüz'e Kâbe Örtüsü Takdim Edildi

IGMG Kuzey Hollanda Amsterdam Selimiye Camii hayrına açık artırmada Kâbe örtüsüne talip olan ve bütün eğitim sınıflarının masraflarını üstlenerek Amsterdam Selimiye Camisine hayır yapan, ADL marketler zinciri sahibi Salim Akyüz’e IGMG Kuzey Hollanda Bölge Başkanı Mustafa Hamurcu Bey ve Amsterdam Selimiye Şube Başkanı Durmuş Güney tarafından işyerinde ziyaret edilerek Kâbe örtüsü takdim edildi.

Ziyarette, Salim Akyüz’e camiye yaptığı bu hayırsever katkıdan dolayı teşekkür eden Mustafa Hamurcu, "Salim Akyüz’ün katkısı, camiimizin eğitim faaliyetlerinin daha da gelişmesine ve cemaatimizin daha iyi hizmet almasına vesile olacaktır. Kendisine bu hayırlı hizmetinden dolayı teşekkür ediyoruz." dedi.

Salim Akyüz ise, "Camimize böyle bir katkıda bulunmaktan dolayı mutluyum. Camilerimizin varlığı, bizim için çok önemli. Bu vesileyle camilerimize destek olmaya devam edeceğim." ifadelerini kullandı.

IGMG Kuzey Hollanda Bölge Başkanımız Mustafa Hamurcu ve Amsterdam Selimiye Şube Başkanı Durmuş Güney , Salim Akyüz’e iş hayatında başarılarının ve hayırlı kazançlarının devamını diledi.

Zaandam