MÜSİAD Hollanda, Arnhem'de Geleneksel Kahvaltı Buluşmasını Gerçekleştirdi

MÜSİAD Hollanda, Arnhem şehrindeki Zula Restoran'da geleneksel kahvaltı buluşmasını gerçekleştirdi...


  • Kayıt: 05.12.2023 19:17:00 Güncelleme: 05.12.2023 19:17:00

MÜSİAD Hollanda, Arnhem'de Geleneksel Kahvaltı Buluşmasını Gerçekleştirdi

Kahvaltı buluşmasına, MÜSİAD Nederland Başkanı Ali Köklü ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal, Rotterdam Başkonsolosu Sevgi Kısacık, Amsterdam Başkonsolosu Mahmut BurakErsoy, Deventer Başkonsolosu M. Hakan Cengiz, Arnhem Belediye Başkanı Ahmed Marcouch, UİD Hollanda Başkanı Hasan Tekten, UİD Hollanda Teşkilatlanma Başkanı Hakan Geçol, TOV Arnhem Başkanı Hasan Deniz, MÜSİAD üyeleri ve çok sayıda iş insanı katıldı.

Kahvaltı programının ev sahipliğini MÜSİAD Hollanda Başkan Yardımcısı Abdullah Atasever yaptı.

Büyükelçi Ünal'dan Atasever'e Çiçek

Yoğun ilginin olduğu kahvaltı programında, MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Köklü'nün hoş geldiniz konuşmasının ardından Türkiye Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal ve Arnhem Belediye Başkanı Ahmed Marcouch günün önemine binaen birer konuşma yaptılar.

Kahvaltı programında keyifli vakit geçiren katılımcılar, birlikteliğin örneğini sergilediler.

Kahvaltı sonrasında katkılarından dolayı Türkiye Lahey Büyükelçisi Selçuk Ünal, MÜSİAD Hollanda Başkan Yardımcısı Abdullah Atasever'e bir demet çiçek sundu.

Atasever, çiçeği eşine armağan ettiğini belirterek, "Bu çiçeği, her zaman yanımda olan ve bana büyük destek sağlayan eşime armağan ediyorum" dedi.

Türk İş Dünyasının Birleşimi

MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Köklü, kahvaltı buluşmasının Türk iş dünyasının birlik ve beraberliğini gösterdiğini belirterek, "Bu buluşmalar, Türk iş dünyasının Hollanda'da daha güçlü bir şekilde temsil edilmesi için önemli bir fırsat sunuyor" dedi.

Köklü, "MÜSİAD Hollanda olarak, Türk iş dünyasının sorunlarını çözmek ve Hollanda'da Türk ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunmak için çalışıyoruz" diye konuştu.

Arnhem / Tarık OKAN